Real Fishing Ace Pro 1.1 (ios)

Real Fishing Ace Pro

1.1
Real Fishing Ace Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Fishing Ace Pro, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz en iyi balık tutma oyunlarından biri.

Real Fishing Ace Pro, kimi zaman açık denizlerde fırtınalı bir havada, kimi zaman da kuşların cıvıldadığı güneşli bir günde balık tutma keyfi yaşatan her şeyiyle mükemmel bir iOS oyunu. iPhone ve iPad’iniz ücretsiz indirip hiç para vermeden bitirebileceğiniz harika dinlendirici bir beceri oyunu diyebilirim.

Animasyonlarla desteklenmiş görselleriyle dikkatimizi çekmeyi başaran Real Fishing Ace Pro’da oltanızla dünya turu atıyorsunuz. Göl, nehir, kumsal, açık deniz demeden havaya bakmadan farklı türde balıkları tutarak ilerliyorsunuz. Bir harita üzerinden gittiğiniz oyunda başlangıçta tahmin edeceğiniz üzere oltaya kolay takılan, fazla çırpınmayan balıkları yakalıyorsunuz. Haritada ilerledikçe balıkların direnç gösterme güçleri artıyor ve ilk başta hemen tuttuğunuz balıkları mumla aramaya başlıyorsunuz.

Real Fishing Ace, sadece atmosferiyle değil oynanışıyla da gerçekten balık tuttuğunuz hissini yaşatıyor. Oltanızı attıktan sonra balıkların gelmesini bekliyor ve kısa süreli güç göstergesinin ardından balığı kovanıza bırakıyorsunuz. Dilerseniz balığı tuttuktan sonra geri bırakma seçeneğiniz de var.

Oyunda ilerleyebilmenin yolu oltayı sürekli olarak yenilemek. Oltanızı yenilemediğiniz vakit ne kadar başarılı atışlar yaparsanız yapın olta dayanmadığından balığı kaçırıveriyorsunuz. Oltanızın tüm parçalarını, yemlerinizi kazandığınız altınlarla yenilemeniz mümkün. Haritadaki yerlerin de altınlarla açıldığını söyliyim.

YORUMLAR