Real Scary Spiders

Real Scary Spiders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Scary Spiders, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Real Scary Spiders, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Eskilerin sanal bebek türü oyunlarını hatırlıyorsanız bu oyun da onlara benziyor diyebilirim. Fakat burada egzotik örümcekleri besliyorsunuz.

Egzotik hayvanlara meraklıysanız ve onlarla ilgili şeyleri öğrenmeye ilgiliyseniz bu korkutucu fakat büyüleyici örümceklerle ilgili oyunu da beğeneceğinizi düşünüyorum. Oyunda bu enteresan hayvanları evcil hayvanınız yapma şansı buluyorsunuz.

Animal Planet adlı belgesel kanalını biliyorsunuzdur sanıyorum. Bu oyun da aslında bu belgesel kanalı tarafından bu ilginç hayvanlarla ilgilenen insanlara özel olarak geliştirilmiş bir simülasyon oyunu diyebilirim.

Bir sanal bebek ya da sanal hayvan gibi bütün bakımıyla ilgileneceğiniz oyunda örümceğinizi çeşitli böceklerle besliyor, örümceklerinize yeni ve enteresan numaralar öğretiyor ve yeni yiyeceklerin kilidini açtırabiliyorsunuz.

Oyun zaten gerçekçi grafikleri ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tasarımları ile dikkat çekiyor. Fakat bununla birlikte bir de artırılmış gerçeklik özelliği ile kameranızı kullanarak örümceğinizi gerçek hayatta görüntülemenizi de sağlıyor.

Bununla birlikte oyunda toplayıp koleksiyon yapabileceğiniz pek çok farklı türde örümcek bulunuyor. Bu örümceklerle ilgili bilgileri merak ediyorsanız hepsini uygulama üzerinden öğrenebiliyor ve yeni şeyler keşfedebiliyorsunuz.

Siz de egzotik hayvanlara meraklıysanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR