Resimlerin Dili

Resimlerin Dili
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Resimlerin Dili, hem resim hem de üzerine ekleyebileceğiniz yazıları sizlere sunan ve bu resimleri sosyal medyada paylaşma kolaylığı sunan ücretsiz bir iOS uygulaması.

Resimlerin Dili, sosyal medya hesapları üzerinde özlü sözler ve güzel fotoğraflar paylaşmayı seven kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir fotoğrafa yazı ekleme uygulaması. iPhone ve iPad sahibi olan kullanıcıların ücretsiz olarak yararlanabildikleri uygulama üzerinde sözler ve fotoğraflar ayrı ayrı olarak bulunuyor. Fakat istediğiniz sözü ve fotoğrafı seçerek sözleri fotoğraflara ekleyip paylaşımda bulunabiliyorsunuz.

Uygulama sürekli eklenen yeni yazılar ve resimler sayesinde sürekli güncelleniyor ve böylece her gün kullanabileceğiniz uygulamalar arasına giriyor. Uygulama üzerinde beğendiğiniz güzel fotoğrafları herhangi bir söz eklemeden de sosyal medyada paylaşma şansınız bulunuyor.

Pek çok kişi sosyal medyada özlü sözler paylaşmaktan hoşlanmasa da pek çok kişi de özlü sözler paylaşmayı çok seviyor. Bu nedenle oldukça yararlı bir uygulama olan Resimlerin Dili, sizi fotoğraf ve güzel söz bulma zahmetinden kurtararak sizler için özel olarak seçilenler arasından beğeneceklerinizi paylaşma imkanı sunuyor.

Sade, kullanımı kolay ve modern bir tasarıma sahip olan arayüzü sayesinde kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız Resimlerin Dili uygulaması sayesinde, WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram, E-posta, Pinterest ve LinkedIn üzerinden paylaşımlar yapabiliyorsunuz.

Resim seçme, güzel söz seçme ve paylaşacağınız platformu seçme olarak 3 basit adımda süper paylaşımlar yapmanızı sağlayan uygulama doğru kullanıldığında sosyal medya üzerindeki takipçi ve beğeni sayılarınız da artış gösteriyor. Eğer bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bu uygulamayı kaçırmamanızı öneririm.

YORUMLAR