reTXT

reTXT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9

  • Üretici

    reTXT Labs, LLC

reTXT ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan hem güvenli hem de gelişmiş mesajlar gönderebiliyorsunuz.

reTXT uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin kullanabilecekleri mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor ve 2 ay boyunca ücretsiz olarak sunuluyor. Bu deneme döneminin ardından oldukça cüzi ücretlerle kullanılabilen uygulama, çok kolay kullanımlı ancak işlevsel bir arayüze de sahip diyebilirim.

Arkadaşlarınıza yazılı, fotoğraflı ve videolu mesajlar göndermenize olanak tanıyan uygulama, elbette ki bu işlemleri internet bağlantınız üzerinden gerçekleştiriyor ve bu nedenle 3G üzerinden video mesajlar göndermek isteyen kullanıcıların kota sınırları nedeniyle biraz dikkatli olmaları gerektiğini düşünüyorum.

Uygulamayı kullanarak gönderdiğiniz mesajlar karşı tarafa şifreli olarak iletiliyorlar ve böylece herhangi bir şekilde ortak ağlardan veri paketlerinizi yakalayabilecek kötü niyetli kişiler mesajlarınızın içeriğini ele geçirseler bile görüntüleyemiyorlar. Böylelikle güvenli ve kullanıcıların kişisel gizliliklerini koruyacak bir veri iletimi mümkün hale geliyor.

reTXT ile gönderdiğiniz mesajları yeniden düzenlemek yahut tamamen silerek karşı taraf görmeden ortadan kaldırmak da mümkün. Böyle bir durumda alıcının hiç bir şekilde silinen veya değiştirilen mesajın içeriğine erişimi kalmıyor ve yanlışlıkla yazdığınız şeyleri ortadan kaldırabiliyorsunuz. Aynı anda birden fazla mobil cihazı da destekleyen uygulama, böylelikle hem telefon hem de tabletinizde tüm mesajlarınıza erişim sağlamanıza yardımcı oluyor.

Yeni ve güvenli bir mesajlaşma uygulaması arayan takipçilerimizin göz atmak isteyebileceklerini düşünüyorum.

YORUMLAR