Robinson

Robinson
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Robinson, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yapan tropik ada oluşturma oyunudur.

Yolculuk yaptığınız uçak kaza yapıyor ve bir ıssız bir adaya düşüyor. Gözlerinizi açtığınız zaman farkediyorsunuz ki kazadan canlı olarak kurtulan tek yolcu sizsiniz.

İşte bu noktada oyuna başladığınız Robinson adlı iOS oyununda amacınız üzerinde bulunduğunuz adayı yaşanabilir tropik bir cennet haline getirmek.

Adada yer alan kaynakları toplayarak kendi binalarınızı inşaa edecek, etrafta bulduğunuz hayvanları ehlileştirecek, bitkileri besleyerek yetiştirecek, yırtıcı hayvanlara karşı mücadele ederek hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Sizleri şehrin gürültüsünden ve tozlu havasından uzaklaştıran başarılı bir iOS oyunu olan Robinson ile kendi tropikal adanızı inşaa edeceksiniz.

Ayrıca Facebook ve GameCenter arkadaşlarınızı da oyuna davet ederek sizin için çalışmalarını hatta kendi adalarını oluşturmalarını sağlayabilirsiniz.

Böylece ilerleyen zamanlarda kendi tropik adalarınızı oluşturduğunuz zaman, arkadaşlarınızla karşılaştırabilir ve bir rekabet ortamı yaratabilirsiniz.

Tropik ada oluşturma simülasyon oyunu olarak tanımlandırabileceğimiz Robinson'u akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde farklı bir oyun oynamak isteyen tüm kullanıcılarımıza öneririm.

YORUMLAR