Rope Escape 1.3 (ios)

Rope Escape

1.3
Rope Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    239

  • Üretici

    Deemedya

Rope Escape, iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde oynayabileceğiniz tempolu bir halatla sallanma oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz halatla sallanma veya kaçış oyunu olarak adlandırabileceğimiz Rope Escape, ormanın ortasında veya galaksinin uzak bir köşesinde sürekli olarak ilerlemenizi gerektiren bağımlılık yapıcı ve heyecan dolu bir oyundur.

Kendinizi bir mancınıkla fırlatarak başlayacağınız maceranız, ormandaki ağaçların arasında halatınızla sallanarak devam edecek. Karşınıza çıkacak gök taşları, zeplinler, uzay gemileri ve diğer nesnelerden yararlanarak daha yükseğe çıkabilir ve farklı güçlendirmeleri alarak ilerleme hızınızı arttırarak daha çok puan toplayabilirsiniz.

Ormanda sallanmaya devam ederken karşınıza çıkacak altınları toplayarak, oyun içerisinde kullanabileceğiniz yeni karakterler ve halatları açtırabilirsiniz.

Kazanmış olduğunuz yüksek puanlar sayesinde, dünya üzerindeki diğer oyuncularla yarışabilir ve en iyi halatla sallanan oyuncular arasında yerinizi almak için elinizden gelenin çok daha fazlasını yapmak için uğraşabilirsiniz.

Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun arıyorsanız, arkadaşlarınızla kazanmış olduğunuz en yüksek puanları karşılaştırabileceğiniz Rope Escape'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR