ScanWritr 2.5.4 (ios)

ScanWritr

ScanWritr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ScanWritr, iPhone ve iPad'lerde kullanılabilen başarılı bir belge tarama uygulamasıdır.

Faturalarınızın zamanla sararmasından şikayetçi iseniz veya kağıt üzerine aldığınız notlar esrarengiz bir şekilde kayboluyorsa tüm önemli belgelerinizi dijital ortama aktarmanıza ve mobil cihazınızda sonsuza kadar tutmanıza izin veren ScanWritr uygulaması ile kesinlikle tanışmalısınız. Sadece fatura, not değil iş kartı, reçete, fotoğraf, sözleşme ve daha pek çok belgeyi başarılı bir şekilde taramakta ve anında pdf formatında sunmaktadır.

Hem iPhone hem de iPad’lerde kullanılabilen kullanımı basit bireysel ve kurumsal kullanıcılarına hitap eden bir doküman tarama uygulaması olan ScanWritr, mobil cihazın kamerasını kullanarak her türlü belgeyi tarayabiliyor. MS Office, Open Office, Libre Office gibi sık kullanılan dokümanlarını da destekleyen uygulamanın otomatik kenar algılama özelliği sayesinde belgeler muntazam bir şekilde cihaza aktarılıyor, görüntü iyileştirme özelliği sayesinde de kalite kaybı olmadan taratılan belge mobil cihaza aktarılmış oluyor.

Cihazda, e-postada veya bulutta tutulan belgeleri de içe aktarma kolaylığı sunan uygulama sadece doküman tarayıcı ve pdf çevirici olarak kullanılmıyor; taratılan belge üzerinde kullanıcıya dijital imza atma, belge üzerinde düzenleme yapma izni de veriyor.

ScanWritr, iOS 6.1 ve üzeri yüklü tüm iPhone ve iPad’lerde ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ancak tahmin edeceğiniz üzere tarama işini başarılı bir şekilde gerçekleştiren bu uygulamanın ücretsiz sürümü birtakım eksiklikler içeriyor. Sayfaları dışa aktarırken sayı sınırına takılmamak, taratılan belgelerde filigranlarla karşılaşmamak için uygulama içi satın alım gerçekleştirmek gerekiyor.

ScanWritr Özellikleri:

  • Kamera tabanlı doküman tarayıcı
  • Gerçek zamanlı kenar algılama
  • Görüntü iyileştirme
  • PDF formatına çevirme
  • Office belgelerini içe aktarma
  • Form doldurma, metin vurgulama ve imzalama
  • Bulut üzerinden yazdırma ve paylaşma
  • Fax

YORUMLAR