Scrap Tank

Scrap Tank
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Scrap Tank, savaş oyunu severlerin iPhone ve iPad'leri üzerinde oynayabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir tank savaşı oyunudur.

Scrap Tank, Android ve iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği aksiyon dolu savaş oyunlarından bir tanesidir. Kaliteli grafikleri ve kolay kontrol mekanizması ile ön plana çıkan savaş oyunundaki amacınız dalgalar halinde gelen düşman uçaklarını yok etmek.

Birbirinden farklı ve güçlü silah türlerinden en beğendiklerinizi seçerek tankınıza takabilirsiniz. Bunun dışında diğer güçlendirici parçaları alarak tankınızı daha da güçlendirebilirsiniz.

100 farklı dalga halinde özenle hazırlanan düşman uçaklarını teknolojik silahlar ile yok etmeye çalışacağını oyunu oynarken kendinizden geçerek zamanı unutabilirsiniz. ayrıca oyunu oynadıkça yeni tank parçaları alacaksınız ve tankınız gittikçe büyümeye ve güçlenmeye devam edecek. Bu nedenle oynadıkça daha fazla keyif alabilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz güzel oyunlarından bir tanesi olan Scrab Tank'ı kesinlikle denemenizi öneririm. Aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

 

YORUMLAR