Segreta 1.0535 (ios)

Segreta

Segreta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon ve rol yapma oyunları içerisinde oyun zorluğu sizin için önemliyse bu oyun size biçilmiş kaftan.

Sesi soluğu çıkmasını uzun zamandır beklediğimiz oyun yapımcıları olan PANC Interactive, sonunda uzun bekleyişin bize faydasının olduğunu gösterircesine Segreta isimli yeni çalışmasıyla başarılı bir işe imza atıyor. Roguelike tarzına fazlasıyla yakın bir aksiyon ve rol yapma oyunu olan Segreta ile öncelikle ekranı dik bir şekilde kullanarak oyun oynuyorsunuz. Bir başka konsept de klasik oyun dönemini hatırlatan retro grafikler ve rengarenk mekan tasarımları. Sevimli görüntülerle acımasız oyunlar tercih edenler için doğru adres bu oyundur.

Bulunduğunuz zindan içerisinde yegane amacınız prensesi kurtarmak. Çoğu zaman bu işe yeltendiğinizde öldüğünüzü fark edeceksiniz, ancak tekrar deneyip bir önceki mücadelelerden kazandığınız tecrübe ile güçlenen bir şövalye olarak bu görev için eninde sonunda gerekli olan mücadeleyi gösterecektir. Burada önemli olan, sizin de mücadeleyi seven bir oyunsever olmanız. Durum böyleyse, oyun oldukça sürükleyici.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış Segreta isimli bu oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ne var ki, daha hızlı güçlenmek veya daha sık oynamak istiyorsanız uygulama içi satın alma seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Normalde karakteriniz öldüğünde bir bekleme süresine tabii tutulabilirsiniz.

YORUMLAR