SelfShot 1.5 (ios)

SelfShot

1.5
SelfShot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SelfShot uygulaması ile kendinizi Türk Hava Yolları'nın TV reklamlarına dahil edebilirsiniz.

SelfShot, Türk Hava Yolları tarafından hazırlanmış eğlenceli bir özçekim (selfie) uygulamasıdır. Yıldız sporcular Kobe ve Messi’nin Türk Hava Yolları reklamı ile bağlantılı olan uygulama tamamen ücretsiz.

iPhone ve iPad’lerle uyumlu olan SelfShot ile kendinizi THY’nin başarılı tv reklamlarına dahil edebiliyorsunuz. Kendi fotoğrafınızı çekerek birkaç basit adımda kendinizi Kobe ve Messi’nin yerine koyabiliyorsunuz. Bu eğlenceli fotoğrafları hızlıca sosyal ağlarda paylaşma imkanı da sunan uygulamanın en güzel yanı ise sizi THY tarafından organize edilen #SelfieShootOut kampanyasına dahil etmesi. Selfie fotoğrafınızı paylaşarak katılma hakkı kazandığınız bu kampanya sayesinde Türk Hava Yolları’ndan bedava uçak bileti kazanma şansını yakalıyorsunuz.

Sizi THY reklamlarına dahil eden bu eğlenceli uygulamanın kullanımı son derece basit. Öncelikle içerisinde yer almak istediğiniz tv reklamını listeden seçiyorsunuz. Selfie’nizi çekiyorsunuz. (Arka planının sade olmasında fayda var.) Parmak hareketleriyle gerekli düzenlemeleri yapmanızın ardından Facebook, Twitter, Instagram’da paylaşıyorsunuz. Uygulama ile çekilmiş başarılı selfie’leri de görebiliyorsunuz. Uygulama başlangıç sayfasında “Look at gallery” bölümünden farklı tv reklamlarından selfie’lere ulaşmanız mümkün.

SelfShot, Türk Hava Yolları tarafından hazırlanmış, tamamen ücretsiz oldukça eğlenceli bir selfie uygulaması.

YORUMLAR