Shadow Puppet 2.8.2 (ios)

Shadow Puppet

Shadow Puppet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow Puppet, fotoğraf ve videoları kullanarak kendi istediğiniz videoları hazırlama imkanı sunan başarılı bir iOS video uygulaması.

Shadow Puppet, kolay video hazırlama süreci ile iPhone ve iPad kullanıcılarının kullanımına sunulan ücretsiz bir video oluşturma ve düzenleme uygulaması. Uygulama sayesinde hem kolayca hem de farklı amaçlarınız için videolar oluşturabiliyorsunuz.

Yeni bir video oluşturmak için illah yeni kamera görüntüleri çekmenize gerek yok. Cihazınızdaki fotoğrafları ve videoları kullanarak hemen bir video oluşturabiliyorsunuz. Fotoğraf ve videoları bir arayag etirmek dışında video oluştururken ses kayıtlarınızı da kullanarak videoda kendi sesinizin olmasını sağlamak mümkün.

Oluşturacağınız videolara sticker ekleme, yakınlaştırma yapma vb. bazı diğer özelliklerde uygulamanın artıları arasında yer alıyor diyebilirim.

Arkadaşlarınıza bir durumu anlatmak, bir fikrinizi açıklamak ya da kişisel bir mesaj göndermek için bile videolar hazırlayabileceğiniz kullanımı kolay bir uygulama olan Shadow Puppet ile yapabilecekleriniz aşağıdaki gibidir:

  • Instagram için video hazırlama
  • Müzikli fotoğraf slaytları
  • Kişisel fotoğraf albümleri
  • Basit sunumlar hazırlama
  • Eğitim ve Nasıl Yapılır? videoları hazırlama

Son derece basit işlemleri takip ederek kendi videolarınızı oluşturma imkanı sunan Shadow Puppet uygulamasını hemen indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR