Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut gelecekte geçen fantastik bir hikayeye sahip olan bir rol yapma oyunudur

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut günümüzden 25 yıl önce ortaya çıkan Shadowrun oyunlarını mobil cihazlara taşıyan ve yeni teknolojiyle birleştiren bir RPG oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize satın alarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Shadowrun: Dragonfall'da büyünün ve teknolojinin iç içe olduğu ilginç bir fantastik dünyaya konuk oluyoruz. 2054 yılında geçen oyunda dünyanın tamamen değişmiş olduğuna şahit oluyoruz. Bu tarihe kadar geçen süre içerisinde teknoloji kontrolsüz bir şekilde ilerlemiş ve bunun sonuçları oldukça çarpık bir düzen ortaya çıkarmıştır. Artık insanlar ve makinalar arasındaki çizgiler silinmeye başlamıştır. Bunun yanında dünya üzerinde troll ve elf gibi ilginç ırklar da yaşamaktadır. Bu dünyada geçerli olan tek şey güçtür; güç kontrolün kimin elinde olduğunu belirlemektedir. Bu altyapının olduğu oyunda bir grup kahramanı yöneterek ortaya çıkmakta olan büyük bir tehlikeyi ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut yüksek kaliteli grafikleriyle göz alıcı bir görsel tecrübe sunuyor. Karakter modellemeleri ile mekan çizimleri mobil cihazınızın sınırlarını zorlayabilecek nitelikte. Ayrıca akıcı görsel efektler görsel tecrübeyi geliştiriyor. Sıra tabanlı bir savaş sisteminin yer aldığı oyun bu anlamda klasik RPG oyunlarına sadık kalıyor.

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut'ta bir grup kahramanı yönetiyoruz. Kahraman takımımızda yer alan her bir kahraman kendi altyapısına, özel bir hikayeye ve kendine has yeteneklere sahip. Kahramanlarımızın sahip olduğuavataj ve zayıflıklar oyunun nasıl sonlanacağını belirlemekte. 

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut derin hikayesi ve yüksek kalite grafikleri ile türünün klasikleri arasına girmeye aday olabilecek bir mobil oyun.

YORUMLAR