Shazam 7.5.0 (ios)
Shazam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  7,232

 • Üretici

  Shazam Entertainment

Shazam uygulaması ile ismini merak ettiğiniz şarkıyı anında bulabilirsiniz.

Shazam, o an çalan müziğin ismini bulmanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Gittiğiniz bir mekanda çalan şarkıyı anında bulma yeteneğine sahip bu popüler uygulama sayesinde yerli ve yabancı her türdeki müziğin ismini kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

iPhone ve iPad'inizin mikrofonu aracılığıyla o an arka planda çalan şarkıyı anında eşleştiren uygulama, bulduğu şarkıyı iTunes üzerinden satın alma ve YouTube'dan dinleme seçenekleri de sunuyor.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Shazam'ın kullanımı ise oldukça basit. Uygulamayı başlatın ve ardından adını merak ettiğiniz şarkıyı çalmaya başlatın. Shazam simgesine dokunduğunuzda sadece saniyeler içerisinde uygulama, çalan müziği tanıyacak ve şarkıcı/şarkı ismini gösterecektir. Tags bölümünden son aradığınız parçalar ulaşabilir, dilerseniz Facebook, Twitter, Google+ ve e-posta aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Hoşunuza giden herhangi bir şarkının ismini kolayca bulabilmeniz için tasarlanmış uygulama, dünya genelinde en çok dinlenen parçaları harita üzerinde görmenize de imkan tanır. Ayrıca Facebook hesabınıza giriş yaparak Shazam uygulamasını kullanan arkadaşlarınızın buldukları müzikleri dinleyebilirsiniz.

Yerli ve yabancı kategoride oldukça geniş içeriğe sahip Shazam uygulaması, dinlediğiniz müzikleri anında tanıyan ücretsiz harika bir uygulama.

7.5.0 sürüm yenilikleri:

 • Yepyeni tasarım
 • Akış bildirimlerini uygulama içerisinden kontrol etme
 • Rdio kullanıcıları için Shazam parçalarını herhangi bir oynatma listesine ekleme
 • Yeni paylaşım ekranı
ARTILAR

Ücretsiz

Türkçe şarkılarda yüksek sonuç oranı

Kullanım kolaylığı

EKSİLER

YORUMLAR