ShopSavvy Barcode Scanner 9.7.2 (ios)

ShopSavvy Barcode Scanner

ShopSavvy Barcode Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ShopSavvy Barcode Scanner

ShopSavvy Barcode Scanner, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden barkod okuma ve QR kod okuma gibi özellikleri kullanabilmenizi sağlayan yararlı bir iOS uygulaması. Fakat uygulamanın tek yaptığı görev bu değil. Hatta gerçekte yaptığı görevler, barkod ve QR kod okuyabilme özelliklerini geride bırakıyor diyebilirim.

ShopSavvy Barcode Scanner uygulaması internet üzerinden fırsatları kovalayan ve yakaladığı indirimler ile uygun fiyatlara alışveriş yapan kullanıcıların aradığı tüm özelliklere sahip olan ve aynı zamanda milyonlarca kullanıcıya sahip olan başarılı bir uygulama.

Uygulama sayesinde almak istediğiniz herhangi bir ürün hakkında online olarak arama yapabilir, ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve ürünün fiyatını öğrenebilirsiniz.

Bulduğunuz ürünleri benzerleri ile kıyaslayarak daha iyi seçenekleriniz var mı diye araştırmanızı sağlayan uygulama, aynı zamanda büyük markaların sunduğu tüm indirim fırsatlarından da bildirimler ile haberiniz olmasını sağlıyor.

Online alışveriş yapmayı sevenlerin mutlaka kullanması gereken uygulamalardan bir tanesi olan ShopSavvy Barcode Scanner, daha çok yurt dışında yaşayan kullanıcılara yönelik fakat ülkemizde de hizmet veriyor.

Eğer alışverişlerinizi yapmadan detaylı bilgi almayı ve tasarruf yapmayı seviyorsanız, iPhone ve iPad'lerinize hemen indirip kullanmaya başlayın!

YORUMLAR