Siberalem 2.2 (ios)

Siberalem

2.2
Siberalem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siberalem mobil cihazlarınız üzerinden yeni arkadaşlar bulmanızı mümkün kılan bir uygulamadır

Siberalem mobil cihazlarınız üzerinden sosyalleşmenizi ve yeni insanlarla eğlenceli sohbetler etmenizi mümkün kılan bir mobil arkadaşlık uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir servis olan Siberalem'de yeni arkadaşlar arayabilir ve kendi profilinizin başkaları tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde mobil cihazlar ve teknoloji ilerledikçe dışarıda sosyalleşmek için daha az zaman ayırabiliyoruz. Fakat bu açığı yine teknolojiyi kullanarak kapatabiliriz. İşte Siberalem bu amaçla kullanabileceğiniz bir uygulama.

Siberalem'i kullanmaya kendimize bir hesap açarak başlıyoruz. Hesabımızı açtıktansonra profilimizi oluşturuyoruz. Bir fotoğraf seçerek yükledikten sonra kişisel bilgilerimizi giriyoruz. Sonrasında aradığımız arkadaşlık kriterlerini belirliyoruz. Bundan sonra yeni arkadaşlara göz atabiliyoruz. Benzer şekilde diğer kullanıcılar da bizim profilimizi ziyaret edebiliyor. Böylece yeni arkadaşlıklar kurabiliyor ve chat yapmaya başlayabiliyoruz.

Her gün yeni üyeler kazanan Siberalem uygulaması mobil cihazlarınızı kullanarak sosyalleşmeniz için güzel bir seçenek.