Simplenote 3.3.5 (ios)
Simplenote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    266

  • ÜRETİCİ

    Automattic

Simplenote, not , liste, fikir ve daha bir çok şeyi yazarak kaydedebileceğiniz başarılı ve etkili bir iOS uygulamasıdır.

Simplenote, insanların not almak, liste oluşturmak, fikirlerini yazmak gibi amaçlar için kullandığı güzel bir uygulamadır. Bilgisayarınız ve tüm diğer kullandığınız cihazlar ile senkronize olan uygulamada notlrınızın üzerinde yaptıınız değişiklikleri anlık olarak diğer platformlar üzerinde de görmeniz mümkün.

Sade ve güzel bir arayüze sahip uygulamaya, kullandıkça daha iyi ve verimli kullanabilir hale geliyorsunuz. İndirme işleminden sonra sizi hesap açmanız için gerekli yerlere yönlendiriyor. Hesap sayesinde girdiğiniz notlar ve diğer içerikler tüm platformlar üzerinde senkronize oluyor.

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra not yazmaya hazırısnız demektir. Uygulama ile not girdikten sonra bilgisayarınız üzerinden de notlarına bakarak girdiğiniz notun aynısına ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda, ekranınızın üst kısmında ufak bir reklam bölümü bulunuyor. Simplenote'u sevmeniz halinde aylık üyelik satın alarak reklamlardan kurtulabilirsiniz. Üyelik almak reklamları kaldırmanın dışında extra özellikleri de beraberinde getiriyor.

Oldukça kullanışlı olan uygulamayı, aklınıza gelen fikirleri yazmak, alışveriş listesi hazırlamak vb. gibi işler için kullanarak kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR