Sin Circus: Animal Tower

Sin Circus: Animal Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Sin Circus: Animal Tower mobil oyunu, sirkteki hayvanları besin zinciri kuralına göre sıralamanız gereken keyifli bir bulmaca oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Sin Circus: Animal Tower mobil oyunu, besin zincirine göre hayvanlarınızı üst üste sıralayarak puan kazanacağınız ve sirkinizi genişletebileceğiniz keyifli bir bulmaca oyunudur.

Sin Circus: Animal Tower mobil oyununda ilk etapta sahip olduğunuz küçük çaplı sirkte hayvanlarınızı besin zinciri sıralamasına göre üst üste dizerek puanlar kazanacak ve daha sonra bu puanları sirkinizi büyütmek için kullanacaksınız.

Etçil, otçul, bitkiler ve kaya olmak üzere dört birimin bulunduğu oyunda söz konusu gruba dahil olan hayvanları ve diğer nesneleri besin zinciri mantığına göre üst üste dizmeniz gerekiyor. Bazen o kadar uzun bir zincir oluşacak ki hayvan kuleniz adeta bir gökdeleni andıracak.

Oyunda ilerledikçe yeni yerler ve yeni hayvan türleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca oyunda yer alan hayvanların da bazı özellikleri bulunuyor. Sirkinize kazandırdığınız hayvanlara ait kısa bilgilerde ilginç detaylar da yer alıyor. Örneğin önceden mafyada çalışmış bir kurda sahip olabilirsiniz. Büyük bir keyifle oynayacağınız Sin Circus: Animal Tower mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR