Six Guns 2.1.0 (ios)

Six Guns

Six Guns
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Six Guns geniş bir açık dünya sunan bir vahşi batı oyunudur

Six Guns oyun severelre vahşi batının gizemlerini keşfetme imkanı tanıyan ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kovboy oyunudur.

Six Guns'da Buck Crosshaw adlı kahramanın hikayesi konu alınmaktadır. Nişan alma yeteneği çok iyi olan bir kovboy olan Buck Crosshaw, hayatı boyunca haketmeyen kimseye silahını doğrultmamıştır. Fakat artık bir kanun kaçağı haline dönüşmüştür ve öldüğü izlenimini yaratarak Arizona'ya kaçmıştır. Fakat bu kaçışı Crosshaw'a kurtuluş yerine daha çok tehlike getirmiştir. Buck Crosshaw Arizona yamaçlarında kadim ve şeytani bir gücü keşfetmiş ve yeni bir maceraya atılmıştır.

Bu gizemli durumu çözmeye çalıştığımız Six Guns'da geniş bir açık dünya yer almaktadır. Mobil oyunlar için oldukça zor olan açık dünya olayını başarılı bir şekilde oyuna oturtan Gameloft zengin bir içeriği bizlere sunuyor. Oyunda 40'ın üzerinde görev bizleri bekliyor ve haydutların dışında vampirler ve daha birçok farklı doğa üstü yaratıkla karşılaşıyoruz.

Six Guns'da atımıza atlayıp geniş oyun dünyasında gezinebiliyoruz. 8 farklı atı kullanabildiğimiz oyun bize 19 farklı silah seçeneğini keşfetme imkanı sunuyor. 3. şahıs bakış açısıyla oynanan bir oyun olan Six Guns bolca aksiyon sunuyor ve oynanmayı hakediyor.

YORUMLAR