SkinVision 2.6.9 (ios)

SkinVision

SkinVision
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SkinVision uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca teninizdeki lekeler üzerinde tümör kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.

SkinVision uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış oldukça ilginç bir sağlık uygulaması diyebilirim. Temel olarak melanoma deri kanserinin tespit edilebilmesi için hazırlanmış olan uygulama, bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabiliyor ve daha sonra aylık üyelik gerektiriyor. Ancak bir aylık deneme süresince temel olarak ne kadar işe yarar olduğunu görme şansınız mevcut diyebilirim.

Derinizde ortaya çıkan etli veya etsiz benlerin zaman zaman tümör olma ihtimalleri olduğu için bu konuda pek çok kullanıcının merak içerisinde olduğunu söyleyebilirim. Melanoma deri kanseri ya da kara tümör olarak adlandırılan bu rahatsızlığa karşı devamlı tetikte olmak için SkinVision uygulamasından faydalanabiliyor, benlerinizi ve lekelerinizi taratarak sonuçları görebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak ilk yapmanız gereken kameranızı teninizdeki lekeyi çekmek için kullanmak. Uygulama, sahip olduğunu algoritma sayesinde çekilen fotoğrafı analiz edebiliyor ve bu analizi kullanarak ne kadar risk altında olduğunuzu gösteriyor. Kaç tane çekim yapacağınıza dair bir sınırlama olmaması ve eski çekimlerin ilerleyen zamanlarda karşılaştırma için kullanılabilmesi ise benlerinizin ilerleyişini göz altında tutmanıza yardımcı oluyor.

Ten tipiniz ve melanoma riskinizi de analiz edebilen uygulama, internetsiz şekilde oldukça verimli bir şekilde faaliyet gösterebiliyor. Tabii ki uygulamanın tam olarak net sonuçlar vermediğini, sadece ihtimalleri değerlendirerek sizi bilgilendirdiğini de unutmamak gerek. Uygulamada riskli görünen lekelerinizi gerçek bir uzmana göstererek en son neticelerin alınmasını sağlamanız sağlığınız için en iyisi olacaktır.