Skullgirls 1.2.0 (ios)

Skullgirls

Skullgirls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skullgirls, LINE'ın iPhone ve iPad'de oynanabilen iki boyutlu dövüş oyunu.

Skullgirls, LINE’ın PC’den sonra mobil platforma çıkardığı dövüş oyunu. Karakterleri yandan gördüğünüz, iki boyutlu dövüş oyunlarını seviyorsanız anime çizgilerini taşıyan bu yapımın bağımlısı olacaksınız. iOS için de ücretsiz ve hem iPhone hem de iPad’de zevkli oynanış sunuyor.

Tek dokunuş ve kaydırmaya dayanan yenilikçi kontrol sistemiyle tüm cihazlarda rahatlıkla oynanabilen Skullgirls’ü diğer dövüş oyunlarından ayıran tek şey LINE Corporation tarafından geliştirilmiş olması değil. Anime severleri ekran başına kilitleyeceğini düşündüğüm yapımda kurukafa kızlar olarak bilinen dövüşçülerin hem görünümleri hem de hareketleri üzerinde çalışıldığını görüyoruz. Animasyonlar da çok başarılı. Dövüştükçe yeni özel hareketler kazanan karakterleri oynanış stilinize göre özelleştirme şansına da sahipsiniz.

Oyunda şu an için oynanabilir 4 mod var. Kurukafanın planlarını suya düşürdüğünüz hikaye modu ve yeni dünya genelinde oyuncularla dövüşerek yeni dövüşçülerin kilidini açtığınız bulmacaya dayalı dövüşler dışında karaktere özel etkinlikler, eğitim modu yer alıyor.

YORUMLAR