Slash Keyboard

Slash Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slash Keyboard kullanım alışkanlıklarınıza göre şekillenen ve sosyal medya araçları ile entegre çalışan bir sistem.

Slash Keyboard, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir klavye uygulaması olarak öne çıkıyor.

Kullanım alışkanlıklarımıza göre şekillenen ve sosyal medya araçları ile tamamen entegre bir şekilde çalışan bu klavye uygulaması, kategorisinin önde gelenleri arasındaki yerini rahatça alabilecek düzeyde. İlk başlarda pek bir şey vaat edemese de kullanıcı tarafından daha fazla kullanıldıkça öneriler ona göre şekilleniyor. Yani Slash Keyboard herkese farklı tepkiler geliştiriyor. Bu da onu günümüzün beklentilerini karşılayabilecek düzeyde bir uygulama kılıyor.

Uygulamanın destek sunduğu platformlar arasında Foursquare, GIFs, Spotify, Stickers, YouTube ve dahası yer alıyor. Uygulamalar arasında geçiş yapmadan sadece "/" işaretini koyarak söz konusu bu uygulamalarda paylaşım yapabiliyoruz. Slash Keyboard ile Google üzerinde arama yapma şansına dahi sahibiz.

Genel olarak başarılı ve ilginç çalışma karakteriyle beğenimizi kazanmayı başaran Slash Keyboard, pratik bir klavye uygulaması arayışında olanların denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR