Slashy Hero

Slashy Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slashy Hero ilginç bir mobil rol yapma oyunudur

Slashy Hero fantastik bir hikayeyi ilginç ve eğlenceli bir oynanış yapısıyla birleştiren aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Slashy Hero'da Cadılar Bayramı'nda geçen bir maceraya yolculuk ediyoruz. Oyunumuzun hikayesi Cadılar Bayramı'na anlamını veren şekerlerin çalınmasıyla başlıyor. Biz de gönüllü bir kahraman olarak bu şekerlerin peşine düşüyoruz. Şekerlerin izi bizi canavarlarla dolu perili bir köşke getiriyor. Yapmamız gereken şey ise canavarları birer birer yok ederek bütün şekerleri geri almak.

Slashy Hero'nun oyun yapısının hafiften Fruit Ninja'ya benzediği söylenebilir. Oyunda düşmanlara saldırmak için parmağımızı ekranda sürükleyerek üzerlerini çizmemiz gerekiyor. Yok ettiğimiz düşmanlar şeker düşürüyor. Bu şekerleri toplayarak kahramanımızı geliştirebiliyor ve yeni kostümler alabiliyoruz. Bölüm sonu canavarlarıyla da savaştığımız oyunda hazine sandıkları bizi beklemekte.

YORUMLAR