Sleepy Mouse 1.0 (ios)

Sleepy Mouse

1.0
Sleepy Mouse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sleepy Mouse, uykucu fareyi uyandırmadan peynirle beslemeye çalıştığınız bir bulmaca oyunu.

Sleepy Mouse, fizik tabanlı bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir yapım. Sadece iOS platformunda indirilmeye açılan oyunda 70’den fazla bölüm boyunca uykuda bile peynir hayali kuran bir fareyi besliyoruz.

Oyunda amacımız uykucu fare yatağından kalkmadan peynirle buluşmasını sağlamak. Ancak bunu yaparken alarm saati, radyo gibi uyandırıcı araçları harekete geçirmememiz gerekiyor. Saat çaldığı anda uykucu faremiz anında yataktan zıplıyor ve bölüme veda ediyoruz.

Her bölümde tek bir peyniri faremize ulaştırmamız gerekiyor ancak peyniri doğrudan fareye göndermemiz olası değil. Ses çıkaran objeler, farenin önünü kapatan setler gibi işimizi zorlaştıran çok engel var. Daha da kötüsü peynirleri gönderirken koyun sayısını da aşmamamız gerekiyor. Koyunların sayısı kadar peynir gönderme hakkımız var.

Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilen oyun ücretsiz ve uygulama içi satın alım sunmuyor. Reklamlarla da sadece bölümü es geçme kararı aldığınızda karşılaşıyorsunuz.

YORUMLAR