SlideMail

SlideMail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • ÜRETİCİ

    SlideMail, Inc.

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda, tüm e-posta trafiğinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetebileceğiniz akıllı e-posta uygulaması.

iOS 8 ve üzeri işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz, akıllı e-posta uygulaması SlideMail ile e-posta trafiğinizi çok daha kolay yönetebileceksiniz.

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarda kullanılabilen ve akıllı olarak nitelendirilen SlideMail uygulaması, kullanıcıların davranışlarını öğrenerek e-postaları etkili bir biçimde sınıflandırıyor. Gmail, iCloud, Yahoo ve IMAP protokolleriyle uyumlu çalışabilmesiyle öne çıkan uygulama, e-postaların içeriğine göre sizlere hatırlatma yapabiliyor. Nasıl yani? diye soracak olursanız hemen anlatalım. Örneğin, bir seyahatiniz için aldığınız uçuş hakkında mail geldi diyelim. Uçuşunuzun olduğu tarih ve saat yaklaşınca size bu seyahatinizi hatırlatan SlideMail, bu özelliğiyle gerçekten bir adım öne çıkıyor diyebilirim.

Daha önce gelen e-postalardaki okuma aktivitelerini izleyerek, gelen bültenlerin önemli olup olmadığına bile karar verebilen güçlü bir e-posta uygulaması olan SlideMail, “ bu içerik takvime kaydedilsin mi?” şeklinde öneriler sunarak sizleri büyük bir zahmetten kurtaran yardımcı asistan rolünü üstleniyor.

Siz de bu gelişmiş özelliklere sahip e-posta uygulamasını ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR