Slots - House of Fun 2.1 (ios)

Slots - House of Fun

2.1
Slots - House of Fun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slots - House of Fun, kaliteli, detaylı ve eğlenceli slot makinesi oyunları oynayabileceğiniz etkileyici bir iOS uygulamasıdır.

Slots - House of Fun, iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz kaliteli bir slot makinesi oyunları uygulamasıdır. Eğer oyunu indirip denedikten sonra beğenirseniz, Android cihaz sahibi arkadaşlarınıza da önerebilirsiniz. Çünki oyunun ücretsiz Android versiyonu da bulunmaktadır.

Oynadıkça bağımlılık yapan slot makinesi oyunlarından oluşan uygulamada, yüksek kaliteye ve detaylara oldukça önem verilmiş. Bu nedenle oluşturulan oyunların hem yapısı hem de oynanışı oldukça başarıl ıve keyifli. Farklı özelliklere sahip birbirinden güzel oyunları, uygulamanın sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde artkadaşlarınız ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Belirli saat aralıkları ile dağıtılan ödüller bulunan oyunda, her 3 saatte bir 3 altın ve her 5 saatte bir sürpriz ödüller verilmektedir.

Özellikler:

  • Farklı yapıdaki çeşitli slot makineleri
  • Sosyal medya entegrasyonu
  • İnternat bağlantısı gereksinimi
  • Belirli saat aralıkları ile dağıtılan altın ve diğer ödüller

Oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat oynayabilmek için cihazınızın internete bağlı olmaıs gerkemektedir. Ayrıca oyuna arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla altın ödülü kazanabilirsiniz.