Small&Furious 1.4 (ios)

Small&Furious

1.4
Small&Furious
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    146

  • Üretici

    POSSIBLE Games

Small&Furious sevimli ve keyifli bir mobil yarış oyunudur

Small&Furious eğer yarış oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek oldukça başarılı bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Small&Furious'da küçük ve sevimli kahramanları yöneterek farklı yarış araçlarıyla yarışmaktayız. Bu yarışlar diğer yarış oyunlarından alışık olduğumuz yarışlardan olduklça farklı. Özel olarak tasarlanmış ve birçok engel ile donatılmış pistlerde yarışırken yol üzerindeki çukurlara ve boşluklara yuvarlanmamak için rampalardan atlıyoruz ve havada takla atma gibi akrobatik hareketler gerçekleştirebiliyoruz, bir yandan da altınları toplamaya çalışarak yüksek paun kazanmaya çalışıyoruz. Oyun bu sayede düz yollarda en yüksek hızı yapmaya çalıştığımız yarış oyunlarından farklı bir tecrübe yaşatıyor.

Small&Furious'da bize yarış araçları için ilginç seçenekler sunulmakta. Yarışırken nitro kullanarak kontrol noktalarına yetişmek için hızlanabiliyoruz ve rampaların üzerinden daha yükseğe havalanabiliyoruz. Oldukça güzel grafiklere sahip olan Small&Furious oyunu daha eğlenceli kılan gerçekçi fizik motoruyla başarıyı yakalıyor.

Eğer hem eğlenceli, hem göze hoş görünen hem de farklı bir yarış oyunu denemek isterseniz Small&Furious'u tavsiye edebiliriz.

YORUMLAR