Smart Beyoğlu 1.1 (ios)

Smart Beyoğlu

1.1
Smart Beyoğlu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Beyoğlu, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir semt rehberi uygulamasıdır.

Smart Beyoğlu, son zamanlarda birçok belediye için gördüğümüz semt rehberi uygulamalarından biri olarak dikkat çekiyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, İstanbul'un Beyoğlu semti hakkında aradığınız tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Semt ile ilgili haberleri okuyabilir, etkinlik tarihlerini öğrenebilir, eczanelere bakabilir ve tüm mekanların bilgilerine hızlıca erişebilirsiniz.

Beyoğlu semti İstanbul'un en çok ziyaret edilen bölgelerinden biri olmasıyla oldukça ön planda diyebiliriz. Dolayısıyla oraya seyahat edenler veya işi olanlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirler. Smart Beyoğlu işte bu ihtiyacı gidermek için ortaya çıkmış bir uygulama ve basit arayüzüyle karşımıza çıkıyor. Semt ile ilgili aradığınız tüm bilgileri bulabileceğiniz bu uygulamada, Beyoğlu'nda yaşamdan tutunda, yapılacak etkinliklere, haberlere, kısacası her şeye ulaşabilirsiniz. 

Yakında ülkemizdeki tüm belediyelerin bu tip uygulamalarıyla karşılaşabiliriz. Fakat Smart Beyoğlu'nun çok derece başarılı olduğunu söylemeliyim. Ayrıca ücretsiz olarak indirebileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim. Denemenizi kesinlikle öneririm.