Snark Busters: All Revved Up 1.0.0 (ios)

Snark Busters: All Revved Up

Snark Busters: All Revved Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snark Busters: All Revved Up mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Snark Busters: All Revved Up bolca beyin jimnastiği yapmanıza yardımcı olan bir mobil macera oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Snark Busters: All Revved Up sürükleyici bir hikayeye sahip. Oyunumuzda bütün olaylar Jack Blair adlı kahramanımızın etrafında gelişiyor. Dünyaca ünlü bir yarış pilotu olan kahramanımız bir gün gizemli bir yaratıkla karşılaşıyor ve bu yaratık onun bütün hayatını değiştiriyor. Kahramanımız bu yaratığı yakalayabilmek için kariyerini bir kenara bırakıyor ve büyülü diyarlara yolculuk yapıyor. Aynaları kullanarak farklı boyutlara geçilebildiğini keşfeden Jack Blair'e katılarak sürükleyici bir hikayeyi paylaşıyoruz.

Snark Busters: All Revved Up'da oyun içerisine birçok farklı mini oyun ve bulmaca serpiştirilmiş. Mini oyunlarda zekamızı kullanmamız gerekirken bulmacaları çözmek için etrafımızı iyice araştırmalı, ipuçlarını ve işimize yarayacak eşyaları keşfederek ihtiyaç duyduğumuz yerde kullanmamız gerekiyor. Oyunun bu versiyonunda belli bir bölümü ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Oyunun geri kalanının kilidini açmak için ise uygulama için satın alım işlemi yapmanız gerekiyor.

YORUMLAR