Snoopy's Sugar Drop Remix

Snoopy's Sugar Drop Remix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Snoopy's Sugar Drop Remix, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca ve üçlü eşleme oyunudur. Adından da anlayacağınız üzere sevilen çocukluk kahramanı Snoopy temalı bir oyun olduğunu söylemek mümkün.

Snoopy çocukluğumuzda en sevdiğimiz çizgi film kahramanlarından bir tanesiydi. Elbette sadece Snoopy değil, onun arkadaşları  Charlie Brown, Lucy, Sally, Linus gibi karakterlerde de bu oyunda tanışma şansı yakalayacaksınız.

200'den fazla level bulunan oyun üçlü eşleme oyunu olarak kategoriye çok fazla bir farklılık getirmemiş olsa da Snoopy temalı olmasıyla zaten diğerlerinden ayrılıyor diyebilirim. Uzun saatler boyunca eğlenerek oynayabileceğiniz bir oyun olan Snoopy's Sugar Drop Remix aynı zamanda canlı ve renkli grafikleri ile de dikkat çekiyor.

Benzerlerinde olduğu gibi burada da amacınız çeşitli şekerlemelerden benzer olanlarını üçten fazla olacak şekilde bir araya getirip patlamalarını sağlamak ve puan kazanmak. Ne kadar çok zincirleme yaparsanız o kadar çok puan alıyorsunuz.

Elbette burada da takıldığınız zaman kullanabileceğiniz çeşitli güçlendiriciler ile daha fazla puan kazanmak için kullanabileceğiniz özel şekerler bulunuyor. Aynı zamanda kolay kontrollere sahip olmasıyla da oyun dikkat çekiyor.

Eğer siz de çocukluğunuzda Snoopy izleyerek eğleniyorduysanız ve üçlü eşleme oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR