SnoreLab 3.7.3 (ios)

SnoreLab

SnoreLab
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    59

  • ÜRETİCİ

    Reviva Softworks Ltd

Gece uyurken horlamalarınızı kayıt altına alabilir ve bu sorunun önüne geçmeye çalışabilirsiniz.

Horlama şikayeti olan iOS kullanıcılarının faydalanabileceği SnoreLab uygulaması ile gece boyunca süren horlama aktivitelerinizi kayıt altına alarak detaylı grafikleri inceleyebilirsiniz.

Milyonlarca kişinin şikayeti olan horlama problemi, pek çok farklı nedenden dolayı ortaya çıkabiliyor. Gece uyurken horladığınızı elbette algılayamıyorsunuz, fakat bunu kayıt altına alabilmeniz elbette mümkün. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz SnoreLab uygulamasını aktif ettikten sonra, siz uyurken horlamalarınızı kayıt altına alma, horlamalarınızı karşılaştırma gibi detaylı istatistikleri sizin yerinize SnoreLab uygulamasının yapmasını sağlayabilirsiniz.

Horlamanızın şiddetini ve farklı etkenlere bağlı değişim grafiklerini sizlere sunan SnoreLab, gelişmiş horlama algılama algoritmaları, horlama kayıtları, gece boyunca süren horlamalarınızın karşılaştırmaları, horlamayı engelleyen ilaçlar hakkında bilgiler gibi pek çok işlev sunuyor. Siz de SnoreLab uygulamasından faydalanmak istiyorsanız ücretsiz olarak indirebilir, ya da 18.99 TL karşılığında SnoreLab Premium’dan faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR