Snow Bros 1.0.2 (ios)

Snow Bros

Snow Bros
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snow Bros ile klasik eğlence geri dönüyor!

Snow Bros eğer 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığınız klasik oyunları özlüyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir atari oyunu olan Snow Bros'ta iki kardan adam kardeşin hikayesi konu alınıyor. Bu iki kardeş oyun boyunca canavarlar tarafından kaçırılan güzel prensesin peşinden koşuyor ve onu kurtarmaya çalışıyor. Bu iş için ise diyar diyar geziyoruz ve farklı türde canavarlarla savaşıyoruz.

Snow Bros kendine has oyun yapısı olan bir oyun. Oyunda kahramanlarımız canavarlarla baş edebilmek için kar toplarını kullanıyorlar. Yeterince kar topunu canavarların üzerinde attığımızda ise canvarlar dev kar toplarına dönüşüyorlar ve onları aşağı yuvarlayarak diğer canavarları yok edebiliyoruz. Oyunda bizi heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da bekliyor. Bölümlerde canavarlarla savaşırken dikkat etmemiz gereken şey ise zaman. Eğer çok oyalanırsak bal kabağı hayaleti peşimize düşüyor. Bu nedenle hem hızlı, hem de dikkatli bir şekilde bölümleri geçmeliyiz.

Snow Bros'un mobil cihazlara uyarlanan versiyonu yenilenmiş grafikler sunuyor ve göze hoş görünüyor. Bunun yanında oynanışta oyunun orjinaline sadık kalınmış. Eğer nostalji yapmak ve eski anılarınızı eğlenceli bir şekilde canlandırmak isterseniz Snow Bros'u kaçırmayın.

YORUMLAR