Soccer Manager 2017

Soccer Manager 2017
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    91

  • Üretici

    Soccer Manager Ltd

Soccer Manager 2017 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

Soccer Manager 2017 oyun severlere hayallerindeki rüya futbol takımını yaratma ve bu takımla kupa peşinde koşma imkanı veren bir mobil menajerlik oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunu olan Soccer Manager 2017'de bizi simülasyon tadında bir yöneticilik tecrübesi bekliyor. Soccer Manager 2017, oyunculara bir futbol takımının başına geçme imkanı verirken bu takımın karşılaştığı bütün güçlüklerle baş etme mücadelesi sunuyor. Oyuncular takımlarını seçiyorlar ve oyuna başlıyorlar; sonrasında ise takımlarını geliştirebilmek için adım adım ilerliyorlar.

Soccer Manager 2017'de oyuncular takımdaki futbolcuların performanslarından sorumlular. Oyuncularımız ne kadar formdalarsa maçlar da o derece başarılı oluyorlar. Oyunda maç günü sahaya çıkacak oyuncuları seçiyoruz ve sonrasında maçları 2 boyutlu maç ekranından izleyerek taktikleri maça göre değiştiriyoruz. Gerektiğinde oyuncu değişiklikleri yaparak takımımızın karşı takım karşısında dirençli olmasını sağlıyoruz.

Soccer Manager 2017 bulut tabanlı bir oyun olduğu için oyunu oynarken bilgisayarlarınızda ve diğer mobil cihazlarınızda kaldığınız yerden farklı bir cihazda devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR