Solitaire: Decked Out Ad Free 1.0.1 (ios)

Solitaire: Decked Out Ad Free

Solitaire: Decked Out Ad Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solitaire: Decked Out Ad Free mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart falı oyunudur

Solitaire: Decked Out Ad Free bilgisayarların vazgeçilmez oyunu olan Solitaire'i mobil cihazlarımızda oynamamıza imkan veren bir mobil kart falı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Solitaire: Decked Out Ad Free eğervakit öldürmek istiyorsanız oldukça doğru bir seçim olacaktır. Solitaire: Decked Out Ad Free bize klasik solitaire deneyimi sunuyor. Oyunu internet bağlantınız yoksa bile oynayabiliyorsunuz. Bu da bu oyunu otobüs, metro ve tren yolculukları için ideal bir seçenek yapıyor.

Solitaire: Decked Out Ad Free'de herhangi bir reklam yer almaması oyunu daha keyifli yapıyor. Siz oyunu oynarken karşınıza aniden reklamlar çıkmıyor ve oyun keyfiniz bölünmüyor. Oyunda birçok farklı temaya sahip kart desteleri mevcut. Bu desteleri oyunda başarı kazanarak açabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda masanızı da farklı öğelerle dekore edebilmektesiniz.

İçinde birçok farklı başarımın yer aldığı Solitaire: Decked Out Ad Free'yi dilediğiniz zaman durdurabilir, sonradan oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.