Solitairica 1.0.12 (ios)

Solitairica

Solitairica
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solitairica, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kağıt oyunudur.

Solitairica, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kağıt oyunu olarak dikkat çekiyor. Eğlenceli ve farklı bir oyun olarak karşımıza çıkan Solitairica ile hem kart oyunu oynuyor hemde rakiplerinizde mücadele ediyorsunuz.

Strateji tabanlı bir mücadele oyunu olarak karşımıza çıkan Solitairica, efsane kart oyunu ile RPG oyunlarını birleştirerek yepyeni bir kurgu sunuyor. Oyunda rakiplerinizle mücadele ediyor ve yaptığınız hamlelere göre rakipleriniz yenmeye çalışıyorsunuz. Oyunda mistik bir dünyada mücadele ediyor ve rakiplerinizi alt etmeye çalışıyorsunuz. Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz oyunda birbirinden farklı yetenekleri ve becerileri keşfedebiliyor ve daha güçlü olabiliyorsunuz. Gizem ve macera dolu oyunda silah koleksiyonları toplayabilir, ordularınızı geliştirebilir ve cesurca savaşabilirsiniz. Oyunu kazanmak için düşünerek ilerlemeli ve oyundan kopmamalısınız.

kaliteli grafiklerin ve seslerin yer aldığı oyunda birbirinden zorlu görevler sizleri bekliyor. Solitairica oyununda kartlarınızı yükseltebilir, becerilerinizi geliştirebilir ve gücünüze güç katabilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan Solitairica'yı sakın kaçırmayın.

Solitairica oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

YORUMLAR