Sons of Anarchy: The Prospect

Sons of Anarchy: The Prospect
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sons of Anarchy: The Prospect, telltale tarzı yapısıyla dikkat çeken sürükleyici bir mobil oyun.

Sons of Anarchy: The Prospect, drama ve suç odaklı tv dizisinin mobil dünyaya uyarlanmış hali olarak öne çıkıyor. Telltale tarzı bir oyun olan Sons of Anarchy: The Prospect'te akıcı ve sürückleyici bir hikaye üzerinde yol alıyoruz. Elbette bu macerada karşımıza beklenmedik olaylar çıkıyor.

Oyunun en dikkat çeken yanları arasında sinematikler ve olay akış örgüsü yer alıyor. Telltale tarzı olmasının kaçınılmaz bir sonucu olarak içinde bulunduğumuz ortamlar ve sinematikler yüksek kalitede tasarlanmış ve bizi gerçekten de ordaymış gibi hissettiriyorlar. Bu arada belirtmeden geçmeyelim, oyun tamamen dizinin yazarlarıyla birlikte tasarlanmış. Bu sayede oyundaki akış dizideki akışla benzerlik gösteriyor.

Oyunda verdiğimiz her karar akışı doğrudan etkiliyor ve hikayede kırılma noktaları oluşturuyor. SOA: The Prospect'te çok sayıda bulmaca ve mini oyun da bulunmakta. Bunların hepsi birleştiğinde ortaya mutlaka denenmesi gereken bir yapım çıkıyor. Clint Lancet'i canlandırdığımız oyunda SAMLIN'in rahatsız edici dünyasında mücadele veriyor ve kaderimizi iyi yönde değiştirmeye uğraşıyoruz.

Eğer siz de dizinin hayranıysanız ve oyun halini de tecrübe etmek istiyorsanız Sons of Anarchy: The Prospect'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR