Special Tactics Online 1.0 (ios)

Special Tactics Online

1.0
Special Tactics Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Special Tactics Online strateji oyunlarına ilgi duyanların uzun vakitler boyunca oynayabilecekleri bir oyun.

Special Tactics Online, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak için tasarlanmış, sürükleyici bir strateji oyunu olarak öne çıkıyor. Üstelik bu oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

STO adıyla da bilinen Special Tactics Online'da verilen görevleri başarıyla sonuçlandırmak. Bunu gerçekleştirebilmek için içerisinde bulunduğumuz haritanın özelliklerini, düşmanların pozisyonlarını ve elimizdeki birliklerin yeteneklerini göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

Special Tactic Online'da oyunculara geniş çaplı bir harekat yelpazesi sunuluyor. Örneğin düşman birimleri tarafından sarıldığınız zaman sis bombasını kullanarak görüş alanlarını bloklayabilir, keskin nişancılarınızla onları etkisiz hale getirebilir veya direkt olarak topyekün saldırabilirsiniz.

Oyunda bulunan birimler ve silahlar arasında nişancı, pompalı tüfek, yarı makineli, koruma birimleri ve saldırı askerleri bulunuyor.

Online mod üzernden gerçek oyunculara karşı da mücadele etmemizi sağlayan Special Tactics Online, strateji oyunlarından hoşlananların kaçırmaması gereken bir fırsat.

YORUMLAR