SpeedMoto

SpeedMoto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    189

  • Üretici

    OoO studio

SpeedMoto, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir motor yarışı oyunudur.

SpeedMoto, popüler koşu oyunu Temple Run'a benzeyen fakat bir karakter yerine motor ile ilerleyeceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir motor yarışı oyunudur. Oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek oynayabilirsiniz.

Yarış ve koşu oyunlarını bir araya getiren SpeedMoto'da ekrana parmağınızı basılı tuttuğunuz sürece motorunuz hızlanmaktadır. Koşu oyunları ile benzerliği ise gidebildiğiniz kadar çok mesafe gitmeye çalışmanızdır. Motorunuzdan düşmeden yolda ilerlemeye çalışırken, aynı zamanda yol boyunca yerdeki altınları da toplamanız gerekiyor. Altınları toplayarak daha yüksek pan elde edebilir ve yeni motorlar alabilirsiniz.

Yarış oyunları ile benzerliği ise yoldaki diğer tüm araçları onlara çarpmadan geçmenizin gerekmesi. Oyunun oynanışı oldukça rahat, eğlenceli ve bağımlılık yapıcı. Çünkü sürekli olarak elde etmiş olduğunuz en yüksek puanı geçmeye çalışabilirsiniz. Fakat oyunun grafikleri ve ses efektleri, oyunun diğer özelliklerinde bulunan güzellik ile aynı oranda güzel değil. Mobil cihazlarınız üzerinde oyun oynarken grafiklere çok önem veriyorsanız SpeedMoto sizi tatmin etmeyebilir.

SpeedMoto'yu hiç bir ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz gibi, uygulama içinde alışveriş yaparak bazı eşyalar ve motorlar satın alabilirsiniz. Genel olarak keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak motor yarışı oyunlarından biri olan SpeedMoto'yu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR