Split the Dot

Split the Dot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Split the Dot, reflekslere dayalı bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor ve tamamen ücretsiz olarak sunulmakta.

Split the Dot, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ve ne yazık ki sinir stres sahibi olmamızı sağlamak amacıyla tasarlanmış başka bir beceri oyunu. Reflekslere dayalı bir oyun olan Split the Dot'ta engellere çarpmadan ilerlemeye ve aynı zamanda da altın halkaları toplamaya çalışıyoruz.

Dikkat etmemiz gereken iki görev mevcut olduğu için oyun epey zor. Engellerden kaçmaya çalışırken halkaları toplamaya çalışmak yeteneklerimizi sonuna kadar sınıyor. Bu noktada başarılı olabilmek için çok hızlı çalışan reflekslere sahip olmamız gerekiyor.

Oyunda yer alan kontrol mekanizması son derece basit dinamikler üzerine kurulu. Ekrana tıkladığımız anda kontrolümüzdeki beyaz daire ikiye bölünüyor. Ortada yer alan engelleri bu şekilde aşıyoruz. İlerlediğimiz koridorun duvarlarında engel varsa tekrar ekrana basıp daireyi tek bir parça haline getirmemiz gerekiyor.

Bu aşamalardan herhangi birinde meydana gelebilecek bir zamanlama veya koordinasyon hatası, dairenin engellerden birine çarpmasıyla sonuçlanabilir. Bu yüzden gözlerimizi ekrandan ayırmadan sürekli olarak tetikte olmamız gerekiyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Split the Dot, beceri ve refleks odaklı oyunlar oynamak isteyen oyuncuların mutlaka tercih etmesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR