SpongeBob: Sponge on the Run 1.01 (ios)

SpongeBob: Sponge on the Run

SpongeBob: Sponge on the Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpongeBob: Sponge on the Run, hem SpongeBob hem de koşu oyunu seven iPhone ve iPad sahiplerinin oynayebileceği eğlenceli bir oyun.

Sponpe out of Water filminden esinlenerek yapılan SpongeBob: Sponge on the Run oyunu, sınırsız koşu oyunları kategorisine bambaşka bir hava katan yeni fakat oldukça eğlenceli bir oyun. Kendine özel hikayesi sayesinde oynarken keyif almanızı sağlayan oyunun karakteri herkesin bildiği popüler SpongeBob.

Oyundaki göreviniz bir formül bulmak fakat bu yolda yalnız değilsiniz. SpongeBob'ın en büyük düşmanı Plankton'da formülü arıyor ve sizin ondan önce bulmanız gerekiyor. Oyunun diğer kısımları ise standart koşu oyunlarında yer alan özellikler ile neredeyse tamamen aynı. İlerlediğiniz parkur üzerindeki engelleri aşarak yol üzerindeki altınları toplamanız yararınıza oluyor. Çünkü bu altınlar ile ister ekstra güçlendirme özellikleri alıyor, isterseniz de SpongeBob'ı farklı şekilde giydirebiliyorsunuz.

Sınırsız koşu oyunu olmasına rağmen aynı zamanda bir maceraya çıkmanızı sağlayan SpongeBob oyununu oynamak için ilk olarak satın almanız gerekiyor. Eğer oyunlara para ödemeyi sevmiyorsanız, aynı kalitede farklı sınırsız koşu oyunlarını tercih etmenizi öneririm. Fakat Spongebob sevginiz herşeyden üstünse bu oyunu mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Grafik ve tasarım kalitesi olarak uygulama mağazası üzerindeki pek çok oyundan kat kat iyi olan SpongeBob: Sponge on the Run, oyun yapısı, senaryosu ve oynanışı ile de oyunculara oldukça fazla keyif veriyor. Eğer koşu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyunu kaçırmayın.