Spylight

Spylight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spylight, iOS cihazlarımız üzerinde TV şovları ve filmler izlemek amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

Spylight, modaya merakı olan kullanıcılar için tasarlanmış bir uygulama. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde televizyon şovlarında, dizilerde ve filmlerde gördüğümüz karakterlerin giydikleri kıyafetlere ve aksesuarlara mobil cihazımız üzerinden ulaşabiliyor ve satın alabiliyoruz.

Uygulama içerisinde gelişmiş bir arama fonksiyonu bulunuyor. Bu özellik aracılığıyla istediğimiz diziyi, sanatçıyı, karakteri veya sezonu aratarak kıyafet seçeneklerine erişim sağlayabiliyoruz. Daha sonra ise Spylight bu kıyafetlere birebir benzeyen alternatifleri arayüzde listeliyor. Bu bölümden istediklerimizi seçerek sepetimize ekleyebiliyoruz.

Spylight'ın en güzel yanlarından bir tanesi de beğenimizi kazanan modelleri farklı kanallar üzerinden arakadaşlarımızla paylaşmamıza imkan vermesi. Aynı şekilde arkadaşlarımız da kendi favorilerini bizimle paylaşabilirler.

Spylight üzerinde sunulan seçenklerin hemen yan tarafında fiyat etiketleri de sunuluyor. Açıkçası uygulamanın arayüzü epey bilgilendirici ve gereksiz detaylardan uzakta. Kullanım esnasında hiçbir probleme yol açmıyor.

Modayı yakından takip ediyor ve gardrobunuza yeni parçalar katmak istiyorsanız Spylight beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR