Square Cash 2.6 (ios)

Square Cash

2.6
Square Cash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınız üzerinden para tranferleri gerçekleştirmenizi sağlayan bir uygulama.

Arkadaşlarınıza para transferi gerçekleştirmenizi sağlayan bir iOS uygulaması olan Square Cash ile güvenli bir para tranferi işlemi gerçekleştirmeniz için hazırlanmış sıradışı bir çalışmaya tanık oluyoruz. Herhangi bir bankanın ismi ve garantisi altında gerçekleştiğini gözlemleyemediğimiz bu uygulama aracılığıyla dostlarınıza ücretsiz para nakli gerçekleştirme hizmet sunuluyorken iş amaçlı hesap hareketliliğinde ise yüzde 1.5 gibi bir oran size fatura ediliyor.

Güvenlik konusunda kullanıcılarına 128-bit şifreleme sistemi ve TouchID ile teminat vermeye çalışan uygulama aynı zamanda kişisel bir şifre oluşturmanızı da sağlıyor. Banka hesabınıza direkt aktarım yapan uygulama bu iş konusunda oldukça hızlı olduğun iddia ediyor. Visa veya Master Card nakit kartlarıyla da çalışan bu sistemin Türkiye içerisinde sorun yaratabilme ihtimaline de tedbirli olmakta fayda olacaktır, çünkü internet üzerinden ödeme işlemlerimiz kredi kartı baz alınan bir sistem üzerinden yürüyor.

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı iOS cihazlarınıza yükleyebilirsiniz, ne var ki Tamindir bu uygulamanın işlerliği konusunda size bir garanti vermiyor. Dolayısıyla kullanmak istiyorsanız dikkatli olmanızı öneririz.

YORUMLAR