Sqwiggle

Sqwiggle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sqwiggle uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan iş arkadaşlarınızla video konferanslar gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sqwiggle uygulaması, iPhone ve iPad sahibi olan iş arkadaşlarının birbirleriyle çok kolay bir şekilde iletişimde kalmaları için hazırlanmış bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve her ne kadar çok fazla özellik barındırmasa da iletişim ihtiyaçlarının karşılanması için yeterli oluyor diyebilirim. Arayüzünün basit olması ve hızlı çalışması ise uygulamanın en çok dikkat çeken yanları arasında yer alıyor.

Uygulamayı kullanırken iş arkadaşlarınızın mobil cihazlarında da yüklü olduğundan emin olmanız gerekiyor. İstediğiniz kişiye bir arama gerçekleştirdiğinizde, bu arama videolu bir şekilde gerçekleşiyor ve karşıdaki kişinin herhangi bir şekilde bir davetiye ya da çağrıyı kabul etmesi gerekmiyor. Arama yaptığınız anda o kişiye video bağlantısının gerçekleştirilmesi vakit kaybetmeden söylemek istediklerinizi yüzyüze söylemenize izin veriyor.

Tabii ki bu tip bir kullanım genel olarak iş dünyası için hazırlanmış ancak dilerseniz sevdiklerinizin size her an sorunsuzca ulaşabilmeleri için de kullanılabiliyor. Ayrıca belli aralıklarla tüm bağlı kullanıcıların fotoğrafları çekiliyor ve bu çekimler profil resmi olarak ayarlanıyorlar. Dolayısıyla kimin masa başında olup olmadığını görme şansınız mevcut.

Çalışırken internet bağlantısı gerektiren uygulamanın 3G üzerinde videolardan dolayı kota kullanabileceğini aklınızdan çıkarmamanız gerek. Bu nedenle devamlı görüşmeler yapacak olanlar Wi-Fi bağlantılar üzerinden video sohbetleri açmayı unutmasınlar.