Starborn Wanderers

Starborn Wanderers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    271

  • Üretici

    Game Insight

Bilim-kurgu ve RPG unsurlarını birleştiren bu sıra tabanlı strateji oyununda insanlığın kaderini değiştirecek uzay pilotunu oynayacaksınız.

Starborn Wanderers, Game Insight'tan çıkma sıradışı bir oyun. bilim-kurgu ve RPG unsurlarına bolca rastlayacağınız bu oyun sıra tabanlı bir strateji olma özelliğini de barındırıyor. Oyunun hikayesine göre Ravager adında bir düşman gemisinin saldırısıyla yok olmuş bir yaşam alanından sağ kurtulanların kurduğu bir medeniyet kırıntısıda yaşıyorsunuz. Yeni koloniyi oluşturalı asır olmuş ama hayatı tüm hizmetleriyle telafi etmek o kadar kolay değil. Sürekli bir çatışma alanında oynadığınız karakter henüz acemi bir pilot. Çok kısa zamanda bu pilotun birçok insandan farklı olduğunu öğreneceksiniz. Sadece bir kaç insanda bulunan özel bir güç olan alpha enerjisi pilotunuzda da var. Bu sebepten dolayı insanların kaderini değiştirecek hikayenin baş aktörü olması kaçınılmaz.

Ne var ki Starborn Wanderers aslında gururlu ve mağrur bir şövalyenin hikayesi değil. Uzay korsanlarıyla cebelleşilen bu oyunda gerektiği zaman başka gezegenlerin tüccarları, göktaşında madencilik yapan katı insanları, hatta ve hatta kelle avcılarını yanınıza çekip mücadele etmeniz gerekiyor. 

RPG tarzından alışılagelen görev sistemi diyalog odaklı, ancak oyunun oldukça sürükleyici kurgusu size hikayeye hapsedecek kadar etkileyici. Aksiyon ile yüklü kısım dokunmatik ekranda sıkıntısız oynanabilecek bir yapıya sahip. Rakibinizle it dalaşı yaptığınızda manevraları otomatik gerçekleştiren geminizin çeşitli saldırı komutlarını menüden seçiyorsunuz. El becerisinden çok taktiksel zekaya hitap eden bu yapı RPG sevenlerin aradığı derinliğe sahip. Sahip olduğunuz tüm silahların avantajları ve dezavantajları var. 

Starborn Wanderers oyununa başladığınız asıl evre altıncı seviyeden sonrasında belli oluyor. Level 6 olunca uzay aracınızı özelleştirebilecek her türlü parçayı satın alıp performans, zırh veya silahları kendi oyun stilinize göre değiştirme şansınız var. Satın almak için kullandığınız kaynaklar ise oyun içinde edindiğiniz para ve kristaller. Geminiz hoşunuza mı gitmedi? Daha güçlü gemiler de satın alınabiliyor. Ancak menüde karşılaşacağınız haşmetli bazı gemileri edinebilmek için hem başlangıç paranız yetersiz kalabilir, hem de belli bir seviyenin altında bu gemiye ulaşmanıza izin vermezler.

Bilim-kurgu ve RPG unsurlarını güzel bir şekilde kombine eden Starborn Wanderers, bana göre Rusya'dan çıkan en iyi mobil oyunlar arasında.

YORUMLAR