Stickman Basketball 2017 1.0.1 (ios)

Stickman Basketball 2017

Stickman Basketball 2017
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Basketball 2017 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

Stickman Basketball 2017 akıcı ve hızlı basketbol maçları yapmamıza imkan tanıyan bir mobil basketbol oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Stickman Basketball 2017'da 115 farklı takımdan birini seçerek turnuvalara ve şampiyonalara katılabiliyoruz ve kupa için maçlara çıkıyoruz. Maçlara çıkan oyuncularımız ise çöp adam şeklinde. Oyuncuların farklı görünümü oyuna da farklı bir hava kazandırıyor. Oyuncu animasyonlarının oldukça ilginç olduğunu söyleyebiliriz.

Stickman Basketball 2017 içinde farklı oyun modları yer alıyor. Dilerseniz tek bir maç yapıp çıkabilir, dilerseniz turnuvalara ve liglere katılabilirsiniz. Oyunun güzel yönü oyunu online olarak diğer oyuncularla birlikte oynayabilmeniz. Bu sayede diğer oyunculara karşı maçlar yaparak daha heyecanlı bir oyun tecrübesi yaşayabiliyoruz.

Stickman Basketball 2017 içinde kapalı basketbol salonlarının yanısıra açık alanlarda basketbol maçları yapabilmekteyiz.