Sunnycomb 1.0.4 (ios)

Sunnycomb

Sunnycomb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sunnycomb ile hava durumunu kolayca takip edebilir ve kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz

Sunnycomb kullanıcılara yerel hava tahmini sunan ve anlık hava durumunu takip etmenizi mümkün kılan bir hava durumu uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan Sunnycomb görsel olarak iç acıcı bir arayüze sahip. Uygulama ile anlık hava durumunu hava şartlarına uygun resimlerle takip edebiliyorsunuz. Sunnycomb bize standart sıcaklık, yağış durumu, nem oranı gibi hava durumu bilgileri sunmanın yanında sosyal altyapısı ile benzerlerinden ayrılıyor.

Dışarı çıkacağımız zaman hava durumunu kontrol ederken havanın yağışlı olup olmadığını bilmemiz nasıl giyineceğimizi belirlememize yeterli olmuyor. Havanın serin mi olduğu, rüzgarın nasıl estiği veya anlık hava değişimleri nedeniyle evden çıkarken giydiğimiz kıyafetler bize yeterli olmayabilmekte. İşte Sunnycomb bu sorunu oldukça yaratıcı bir şekilde çözmekte.

Sunnycomb ile kullanıcılar anlık hava durumlarıyla ilişkili olarak yorumlar yapabiliyorlar ve fotoğraflar paylaşabiliyorlar. Bu sayede en doğru hava durumunu gerçek tecrübeler yardımıyla öğrenebiliyorsunuz. Sunnycomb ile kullanıcı yorumlarına cevap yazabilmeniz ve beğendiğiniz yorumları paylaşabilmeniz de mümkün.

Sunnycomb hava durumu uygulamalarına yeni bir bakış açısı getiren kullanışlı bir uygulama.

YORUMLAR