Super Square

Super Square
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Square, aşılması imkansız diyeceğiniz şekillerle karşılaşacağınız olabildiğince zor bir refleks oyunu.

Super Square, Ketchapp’ın sade görselli çıldırtan beceri oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız kaçırmayacağınızı düşündüğüm bir yapım. iPhone ve iPad cihazlar için de ücretsiz olan oyun kare, üçgen, dikdörtgen gibi farklı şekiller üzerine kurulu ve ilerleyebilmek için bunlara odaklanmanız gerekiyor.

Son dönemin en popüler oyunları arasında görselliğin arka plana atıldığı eğlence dozu yüksek genellikle boş zamanlarda oynanmak üzere tasarlanmış beceri oyunları yer almakta. Super Square de bu halkaya takılanlar arasında. iOS cihazınızda hiçbir ücret ödemeden indirip oynayabileceğiniz ve cihazınızda da fazla yer kaplamayan bu oyunda amacınız şekillere değmeden olabildiğince ilerlemek.

Başladığınız vakit durmanın olmadığı bu refleks geliştirme oyununda kare şeklini kontrol ediyorsunuz. Kareyle ilerleyebilmek için önünüze sık sık çıkan diğer şekillere hiç dokunmamanız gerekiyor. En ufak bir hatanızda, dalgınlığınızda oyuna sil baştan başlıyorsunuz. Sıkıntısızca ilerleyebilmenin tek yolu ise şekilleri çok önceden görmek. Şekilleri ne kadar çabuk fark ederseniz zamanlamayı o kadar iyi ayarlayabilirsiniz.

Harika zamanlama, hız ve de tabii ki sabır gerektiren bir oyun olan Super Square’de yüksek puan yapmak tek hedefiniz. Zar zor, büyük çabayla yaptığınız puanınızı sosyal mecralarda paylaşabilme şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR