Superonline Hesabım

Superonline Hesabım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Superonline Hesabım, adından da net olarak anlaşıldığı üzere Süperonline hesabınızın kontrolünü sağlayarak gerekli işlemleri yapabileceğiniz ücretsiz ve resmi iOS uygulaması.

Superonline Hesabım, Superonline müşterilerinin iPhone ve iPad'leri üzerinden hesaplarını kontrol ederek gerekli işlemleri yapabilmesini sağlayan Superonline'ın resmi ve ücretsiz iOS uygulaması.

Son güncelleme versiyonu ile birlikte baştan aşağı yenilenen uygulamanın özellikle tasarımı dikkat çekiyor. Grafikler ile sunulan veriler sayesinde kontrol etmek istediğiniz bilgileri çok daha rahat kontrol edebileceğiniz uygulama üzerinden aynı zamanda Superonline faturanızı ödeyebiliyorsunuz. Elbette bu kadar özellik ile sınırlı kalmayan uygulama hesabınızla ilgili hemen hemen tüm işlemleri yapabilmenizi sağlıyor. ADSL kota ve kullanım miktarlarını kontrol etme, kişi bilgilerini güncelleme, internet tarifesi değiştirme vb. özelliklerde sunan uygulamaya girişte son derece kolay.

Yeni haliyle eski haline göre çok daha fazla kullanışlı hale gelen uygulamayı tüm iPhone ve iPad sahibi Superonline müşterilerinin ücretsiz indirerek kullanmasını öneriyorum. Superonline ile ilgili işlemleriniz çok daha hızlanacak ve rahatlayacaktır.

YORUMLAR