SURT

SURT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SURT uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak yeteneklerinizi tüm dünyayla paylaşabiliyorsunuz.

SURT uygulaması, yeteneklerinin prodüktörler ve menajerler tarafından keşfedilmesini isteyen iPhone ve iPad sahiplerinin denemek isteyebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve sahip olduğunuz yetenekleri videolar halinde diğer kullanıcılar ve yetkili kişilerle paylaşmanıza izin veren uygulama, elbette ki çalışmak için internet bağlantısına da ihtiyaç duyuyor.

Uygulamayı kullandığınızda direkt olarak yeteneğinizi videolandırmanız ve daha sonra videonuza gelecek oylamaları gözlemeniz gerekiyor. En çok izlenen videolar, en yüksek puanı alanlar gibi pek çok mevcut kategori sayesinde kimin hangi videolarla popüler hale geldiğini görme imkanınız da mevcut. Elbette kendi videolarınıza ne kadar puan verildiğini inceleme fırsatınız da var.

Uygulama içerisinde herhangi bir video yükleme sınırlaması mevcut değil fakat uygunsuz içeriklere sahip veya telif hakkı olan videolar yüklemeniz halinde bunların sistemden kaldırıldıklarını da unutmamak gerekiyor. Hem diğer kullanıcılar hem de yetenek avcılarının puanları ayrı ayrı görülebiliyor ve böylelikle kimin ne kadar puan vererek videonuzun beğendiğini inceleyebiliyorsunuz.

Her ne kadar kullanıcıların büyük kısmı şarkı söyleme videoları paylaşsalar da, uygulamada böyle bir sınırlama bulunmuyor. Yeteneğinizin ne olduğunu düşünüyorsanız direkt olarak onu videoya çekerek paylaşma izniniz mevcut. Uygulamanın arayüzünün oldukça basit tasarlanmış olması sayesinde tüm araç ve gezinti seçeneklerine kolaylıkla ulaşmak da sizi memnun edecektir.

Her ne kadar bazı yabancı yetenek yarışmalarına davet alma imkanı olsa da, bu özelliğin sadece yurtdışında çalıştığını da belirtmek gerek. Ancak SURT uygulamasının kendisi bir yarışma olduğu için beklentileri karşılamakta yeterli olacağına inanıyorum.

YORUMLAR