Survival Arena (ios)

Survival Arena

Survival Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Survival Arena mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Survival Arena eğer heyecanlı bir oyun tecrübesi yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil kule savunma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Survival Arena'da temel amacımız bize saldıran bütün düşmanlar karşısında başarılı bir şekilde savunma yapmak ve ayakta kalmak. Bu işi gerçekleştirebilmek için savunma kulelerimizi kullanıyoruz. Kulelerimiz sayesinde düşmanlarımızı yok edebiliyor, kulelerimizi geliştirdikçe daha güçlü düşmanlarla baş edebiliyoruz.

Survival Arena farklı savunma kulesi seçeneklerine sahibiz. Düşmanlar bize dalgalar halinde saldırıyor. Her dalgayla birlikte ya daha çok düşmanla ya da daha güçlü düşmanlarla karşılaşıyoruz. Fakat topladığımız kaynaklarla kulelerimizi de güçlendirebiliyor, yeni kuleler dikebiliyoruz. Survival Arena'da kulelerimizi haritada ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirmemiz büyük önem taşımakta.

Survival Arena'ın aynı türdeki benzer oyunlardan farklı olan yönü online altyapısı. Bu sayede Survival Arena'yı diğer oyunculara karşı oynayabilmektesiniz.

YORUMLAR