Swamp Attack 1.2 (ios)

Swamp Attack

1.2
Swamp Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,028

  • Üretici

    Out Fit 7 Ltd.

Zombileşmiş hayvanlar tarafından abluka altına alınmış evimizi korumak için çetin bir mücadeleye giriştiğimiz bu oyunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Swamp Attack iOS cihazları üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir savunma oyunudur. Oyunda bataklığın yanında kurulu olan evimizi sürekli olarak saldıran zombileşmiş hayvanlardan korumaya çalışıyoruz. Saldıran hayvanlar oldukça hızlı hareket ettikleri için bunu yapmak çok da kolay olmuyor.

Evimizi koruyabilmek için nişancılık yeteneklerimizi sonuna kadar kullanmalı ve hızlı kararlar almalıyız. Oyunda birbirinden zorlu 54 görev bulunuyor. Eğer daha hızlı bir şeyler denemek istiyorsanız Quick Mission'a göz atabilirsiniz. Zombileşmiş hayvanlara karşı kullanabilecğeimiz 10 farklı silah bulunuyor ve bunların arasında shotgun, minigun ve atom bombası gibi kitle imha silahları da mevcut. Bu tarz oyunlarda en önemli kriterlerden biri de düşman çeşitliliği ve Swamp Attack'ta 15 farklı düşman bulunuyor.

Oyunda ateş etmek için ekrana dokunmak yeterli. Karmaşık olmayan bu kontrol mekanızması oyunun en büyük artısı. Saldırı esnasında silahlar arası geçiş yapmak da bir o kadar kolay ve hızlı. Oyunda enerjinizi ve canınızı yükseltmek için farklı türlerde iksirler de mevcut.

YORUMLAR